Konkurs fotograficzny „Znajdź wiosnę w Gminie Kłobuck”

0
103
fot. pixabay

Burmistrz Kłobucka zaprasza do wzięcia udziału w tym konkursie

Co należy zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie, które będzie przedstawiało oznaki wiosny w regionie Gminy Kłobuck. Pokaż swoje kreatywne spojrzenie na swoje ulubione miejsca w gminie i zaskocz ich wiosennym wydaniem.

Prace należy przesłać na adres e-mail: [email protected]. Z nadesłanych zdjęć zostanie stworzona galeria, którą będzie można zobaczyć na profilu Gminy Kłobuck.

Na autorów trzech najlepszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody takie jak aparaty natychmiastowe instax wide 300.

Konkurs rozpoczyna się od 14 kwietnia i trwać będzie do 6 maja.

Celem konkursu jest promowanie Miasta i Gminy Kłobuck poprzez atrakcyjne oraz kreatywne przedstawienie na fotografiach miejsc w Gminie Kłobuck, które ukazują na nich oznaki nadejścia wiosny.

Konkurs jest ogólnopolski i ma charakter otwarty, jest jednoetapowy.

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych. Prace mogą być realizowane oraz zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo.

Jeden uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 1 fotografię.

Fotografie konkursowe muszą mieć rozmiar: 1920×1080 px, min. 1 MB max 5 MB, 300 dpi oraz być zapisane w formacie .jpg.

Zdjęcia konkursowe mogą być wykonane tylko na terenie Gminy Kłobuck – należy więc na fotografiach ukazać specyficzne dla Gminy Kłobuck otoczenie.

Konkurs fotograficzny „Znajdź wiosnę w Gminie Kłobuck” 1
mat. UG w Kłobucku

Praca konkursowa powinna zostać nadesłana drogą elektroniczną pod adres: [email protected]l. W treści maila należy wpisać autora zdjęcia – imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu do kontaktu. Natomiast e-mail powinien być zatytułowany: Konkurs fotograficzny.

K KIK