fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaKonkurs fotograficzny "Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2022". Pula nagród wynosi 2 500 zł

Konkurs fotograficzny „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2022”. Pula nagród wynosi 2 500 zł

Do udziału w konkursie „Balonowa Jura Janów-Olszyn 2022” zapraszają Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, gmina Janów oraz miasto i gmina Olsztyn. Pula nagród dla zwycięzców to 2 500 zł.

Za organizację konkursu fotograficznego „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2022” odpowiada Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Partnerami wydarzenia są gmina Janów oraz miasto i gmina Olsztyn.

Prace konkursowe należy wykonać podczas V Jurajskich Zawodów Balonowych w lotach balonami na ogrzane powietrze. Wydarzenie odbędzie się w gminach Janów i Olsztyn w terminie od 21 do 24 lipca.

Komisarzem konkursu jest artysta fotografik i główny instruktor ds. fotografii i filmu ROK-u, Sławomir Jodłowski (kontakt e-mail: jodlowski@rok.czestochowa.pl).

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do profesjonalistów oraz amatorów fotografii. Do udziału mogą zgłaszać się jedynie osoby pełnoletnie. Termin nadsyłania prac to 12 sierpnia. Zdjęcia wyłącznie w formie pliku JPG (dłuższy bok zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli, minimalna wielkość: 3 MB) należy przesłać na adres email jodlowski@rok.czestochowa.pl wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie trzy zdjęcia lub jeden cykl składający się z sześciu zdjęć. Pliki zdjęciowe muszą być podpisane nazwiskiem autora oraz tytułem fotografii.

Pula nagród dla zwycięzców to 2 500 zł. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach: rok.czestochowa.pl, balonowajura.pl, janow.pl i olsztyn-jurajski.pl.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV