fbpx

Koncert Wiedeński pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek już 6 listopada w Filharmonii Częstochowskiej

Gwiazdorska obsada, Orkiestra Księżniczek, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko już wkrótce podczas „Koncertu Wiedeńskiego”. Na wydarzenie zaprasza Tomczyk Art.

„Koncert Wiedeński” to zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca – Johanna Straussa. W niedzielę, 6 listopada w Filharmonii Częstochowskiej nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów.

– Udowodnimy tym samym, że  muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonuje wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! – zapewnia Tomczyk Art, organizator wydarzenia.

Koncert Wiedeński pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek już 6 listopada w Filharmonii Częstochowskiej 2
„Koncert wiedeński” (mat. Tomczyk Art)

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!

Tradycją stały się już coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej  wiedeńskiej  formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów  przeboje  Króla Walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”,  „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”oraz „Kraina uśmiechu”.

Koncert Wiedeński pierwszej na świecie Orkiestry Księżniczek już 6 listopada w Filharmonii Częstochowskiej 3
„Koncert wiedeński” (mat. Tomczyk Art)

Publiczność usłyszy m.in.: walca „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa”, polkę „Tritsch-Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”.

-W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko. Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby „Wielka sława to żart”, czy „Usta milczą, dusza śpiewa”. „Koncert Wiedeński” to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem! – zaprasza Tomczyk Art.

Orkiestra Księżniczek wystąpi na częstochowskiej scenie dwukrotnie – o godz. 17 i 20. Bilety można kupić w kasie oraz za pośrednictwem strony tomczykart.pl.

red.