Burmistrz Lublińca oraz MDK zapraszają na „Koncert Walentynkowy”

0
179

W Walentynki 14 lutego Burmistrz Miasta Lubliniec razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu zapraszają na „Koncert Walentynkowy”, który odbędzie się na platformie internetowej.

Burmistrz Lublińca oraz MDK zapraszają na „Koncert Walentynkowy” 1
Fot. MDK Lubliniec

Już w najbliższą niedzielę przypada dzień wszystkich zakochanych, czyli dzień, w którym zakochani obdarowują się prezentami. Z tej okazji w MDK w Lublińcu odbędzie się koncert w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec w formie online za pośrednictwem Facebooka oraz YouTube.

Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Bartłomieja Pięty zabierze widzów w świat piosenek o miłości! Artystom dodatkowo towarzyszyć będą wokaliści: Magdalena Meisel oraz Marcin Jajkiewicz. Natomiast cały koncert poprowadzi  Magdalena Miśka-Jackowska.

Burmistrz Lublińca oraz MDK zapraszają na „Koncert Walentynkowy” 2
Fot. MDK Lubliniec

Będzie to PIERWSZY koncert, w którym muzycy wystąpią pod nową nazwą, jako Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec.

Koncert rozpocznie się 14 lutego 2021 o godzinie 17:00 i będzie dostępny na Facebooku Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz na kanale YouTube, gdzie można już ustawić sobie „przypomnienie”.

Burmistrz Lublińca oraz MDK zapraszają na „Koncert Walentynkowy” 3
Fot. MDK Lubliniec

Dodatkowo w piątek 12 lutego przed południem w okolicy rynku będzie można spotkać Olę i Dorotę, które na co dzień pracują w Galerii pod Glinianym Aniołem, a w tym dniu będą rozdawać piękne walentynkowe rękodzieło – ceramiczne serca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here