fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka"Radio gra!" w Lublińcu. Koncert online z okazji Dnia Radia

„Radio gra!” w Lublińcu. Koncert online z okazji Dnia Radia

Już w niedzielę 11 kwietnia lubliniecki Miejski Dom Kultury zaprosi wszystkich melomanów na koncert zatytułowany „Radio gra!”. Emisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 16.

Data koncertu organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu nie jest przypadkowa. To właśnie 11 kwietnia obchodzony jest w Polsce Dzień Radia. Stąd i tytuł wydarzenia, czyli „Radio gra”.

– Radio to nasz towarzysz w codzienności – słuchamy go przy pracy, przy gotowaniu, na spacerze, w samochodzie. W naszym koncercie będzie trochę ciekawostek o tym, jak to „towarzystwo” na nas wpływa, ale przede wszystkim gwarantujemy dużo dobrej muzyki w wykonaniu młodych artystów – podkreśla Agata Woźniak-Rybka, dyrektor lublinieckiego Miejskiego Domu Kultury.

"Radio gra!" w Lublińcu. Koncert online z okazji Dnia Radia 1
Koncert „Radio gra!” (mat. MDK w Lublińcu)

W koncercie wzięli udział wokaliści związani z sekcją MDK. Za ich przygotowanie odpowiadał instruktor Marian Chrobok. Oprócz nich na scenie wystąpili również reprezentanci sekcji tanecznych prowadzonych przez Katarzynę Koszczyk. Za realizację dźwiękową „Radio gra!” odpowiada Arkadiusz Suchara, a za realizację filmową i montaż – Dawid Mikuda. Produkcją muzycznego przedsięwzięcia zajęli się pracownicy instytucji.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia koncert odbędzie się oczywiście online. Można go będzie obejrzeć bezpłatnie za pośrednictwem facebookowej strony MDK i kanału YouTube. Niedzielna emisja rozpocznie się o godz. 16.

Więcej informacji na temat działalności MDK na stronie mdk.lubliniec.pl.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -