fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaGastronomiaKolejny częstochowski lokal wznawia działalność mimo obostrzeń rządowych

Kolejny częstochowski lokal wznawia działalność mimo obostrzeń rządowych

Kolejny częstochowski lokal wznawia działalność mimo obostrzeń rządowych. Od piątku stacjonarnie ma być czynny Pub Szafa Gra. Właściciele kawiarni zapowiedzieli otwarcie na Facebooku.

W miniony weekend ponownie gości zaczęły przyjmować dwie inne częstochowskie restauracje – Restauracja 68 (w piątek) oraz Gospoda Złoty Garniec (w sobotę).

Idąc w ślady kolegów z branży podejmujemy walkę, teraz już o przetrwanie – napisali w oświadczeniu opublikowanym w internecie przedstawiciele Szafy. – Z przyjemnością informujemy, że od piątku lokal będzie czynny stacjonarnie. Oczywiście z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych, zrobimy wszystko żeby dbać o wspólne bezpieczeństwo, ale w taki sposób, żebyśmy mogli w końcu zacząć pracować (jak większość społeczeństwa) i tym samym zarabiać na życie. Przykre jest to, że w tym kraju, żeby móc uczciwie zarabiać trzeba się bać! Mieć opiekę prawną i nie wiedzieć, co będzie… Ale jak już zapowiedzieliśmy jakiś czas temu bez walki się nie poddamy!

Jak argumentują przedstawiciele Pubu, kawiarnia zostanie otwarta nie tylko, aby uratować go przed bankructwem, ale także, aby mógł się włączyć w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wesprzeć Jurka Owsiaka. W Pubie wzorem ubiegłego roku ma być organizowana na rzecz Orkiestry kiermasz książki.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here