Kolejne sukcesy kolarzy

Kolejne sukcesy kolarzy 2

Reprezentanci MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy wrócili z medalami z Mistrzostw Polski LZS w Kolarstwie Przełajowym, które rozegrane zostały w Gorzowie Wielkopolskim. Błękitni odnieśli w klasyfikacji klubowej zwycięstwo. Podopieczni trenera Andrzeja Chmurzewskiego wyprzedzili LKS POM Strzelce Krajeńskie i Azalię Brzóza Królewska.

W kategorii junior mistrzowski tytuł wywalczył Jakub Musiali. Z tytułem wicemistrza z zawodów powrócił jego klubowy kolega Antoni Łuków. Dobre, 11. miejsce zajął Tobiasz Musialik.

Wśród młodzików bezkonkurencyjny okazał się Oskar Maśka. Szóste miejsce zajął natomiast Oskar Kulak.

Kolejne sukcesy kolarzy 3

Wśród młodziczek srebrny medal wywalczyła Milena Tokarska. W juniorach młodszych pecha miał natomiast Bartosz Oleksiak, który złapał gumę i ukończył zawody dopiero na 4. miejscu. Z ósmą lokatą zawody ukończył w tej kategorii Jan Łuków.
Już niebawem kolejne starty kolarzy z Koziegłów. 10-11 stycznia reprezentanci Błękitnych Mexller powalczą w Szczekocinach o medale Mistrzostw Polski.

Trzymamy kciuki i gratulujemy dotychczasowych osiągnięć.

(Źródło: UG Koziegłowy)