fbpx

Konkurs „Klimaty Częstochowy”. Zdjęcia można wysyłać już tylko do 24 października!

Celem fotograficznego konkursu „Klimaty Częstochowy” jest ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych miasta. Organizatorzy czekają na zdjęcia już tylko do wtorku, 24 października. 

Organizatorami 16. edycji konkursu „Klimaty Częstochowy” są Wydział Informacji i Komunikacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Muzeum Częstochowskie. Celem przedsięwzięcia jest pozyskanie i prezentacja fotografii z przeróżnych sfer życia Częstochowy. Mile widziane jest niebanalne potraktowanie hasła „klimaty”.  

Konkurs ma charakter otwarty, zgłoszenia należy przesyłać przez formularz na stronie konkursu www.klimatyczestochowy.pl, na której znajduje się szczegółowy regulamin. 

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć wykonanych w Częstochowie po 18 października 2022 roku. Termin zgłaszania prac to 24 października.  

Konkurs "Klimaty Częstochowy". Zdjęcia można wysyłać już tylko do 24 października! 2
16. Klimaty Częstochowy

Na najlepszych czekają nagrody: I miejsce – 1 900 zł, II miejsce – 1 100 zł, III miejsce – 700 zł.

Wyboru najlepszych zdjęć dokona jury w składzie: Agnieszka Małasiewicz, Jacenty Dędek i Wiesław Radzioch. Otwarcie wystawy pokonkursowej, a także ogłoszenie wyników odbędzie się 24 listopada w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego.

red., mat. UM Częstochowy

Czytaj także: Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny 15. „Klimaty Częstochowy”