Pływacy z KKP Delfin z wizytą u Burmistrza Kłobucka

0
704
KKP Delfin u burmistrza Kłobucka

Delegacja pływaków, ich rodziców oraz reprezentanta zarządu złożyła wizytę Burmistrzowi Kłobucka Jerzemu Zakrzewskiemu.

20 kwietnia 2021 r. delegacja złożona z pływaków KKP Delfin, ich rodziców i reprezentanta zarządu Michała Kalke, złożyła wizytę w sali sesyjnej gminy Burmistrzowi Kłobucka Jerzemu Zakrzewskiemu.

Zawodnicy pochwalili się swoimi osiągnięciami na ostatnich zawodach, które odbyły się 17 kwietnia 2021 roku w Kędzierzynie Koźlu. Międzynarodowy Miting Pływacki dla młodych zawodników zakończył się kilkoma medalami.

Powody do radości ma na pewno Emilia Osadnik, która zdobyła 2 złote medale, Oliwia Kuberska zdobywczyni drugiego miejsca w stylu dowolnym, oraz pozostali zawodnicy, zdobywcy wysokich czwartych miejsc. Zawodnicy KKP Delfin mogą się także pochwalić życiowymi rekordami osiągniętymi w zawodach zrzeszających blisko 500 zawodników z Polski.

Na koniec spotkania delegacja podzieliła się także swoimi obawami wynikającymi z sytuacji jaka obecnie panuje w Polsce. Z powodu pandemii zostały wprowadzone obostrzenia, przez które młodzi zawodnicy mają ograniczony dostęp do basenu, dlatego nie trenują co niestety odbija się na rozwoju i dalszych ich sukcesach.

Burmistrz pogratulował sukcesów i życzył dalszego rozwoju w tym jakże wymagającym sporcie, jakim jest pływanie.