fbpx

Rekordowe sukcesy i wyzwania Quick Shot Kickboxing na Mistrzostwach Śląska

W ubiegłotygodniowych Mistrzostwach Śląska do walki stanęła reprezentantka Quick Shot Kickboxing – Oliwia Kucharzewska. W będzińskim turnieju wzięło udział aż 744 zawodników, tym bardziej znaczące są jej sukcesy.

Podczas Mistrzostw Śląska w Kickboxingu znakomicie spisała się zawodniczka częstochowskiego Quick Shot Kickboxing – Oliwia Kucharzewska. W osiągnięciu znakomitych wyników nie przeszkodziła Oliwii nawet śmiała decyzja o podjęciu rywalizacji nie tylko w dwóch formułach (light-contact i pointfighting), ale także odważny start zarówno w swojej, jak i wyższej kategorii wagowej. Oznaczało to dużą przewagę wagową nad naszą kickbokserką już na stracie, co znacznie utrudnia zwycięstwo. Jednak trener Łukasz Wabnic i jego podopieczna Oliwia postawili przed sobą ogromne wyzwanie, wprawiając w nie lada zdumienie nawet Zarząd Quick Shot Kickboxing.

Na arenie będzińskiej Hali Sportowej „Łagisza” nasza zawodniczka pokazała wolę walki, determinację i sportową odwagę, a jej znakomite występy dobrze rokują na przyszłość. Na tegorocznych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu w formułach Pointfighting, Light Contact i Kick Light Oliwia Kucharzewska zdobyła:

  • 3. miejsce w kat. wagowej minus 55 kg., kat. wiekowej junior, w formule pointfighting.
  • 2. miejsce w kat. wagowej minus 50 kg.,  kat. wiekowej – junior, w formule pointfighting.
  • 3. miejsce w kat. wagowej minus 55 kg., kat. wiekowej junior, w formule light-contact.
  • 2. miejsce w kat. wagowej minus 50 kg.,  kat. wiekowej – junior, w formule light-contact.
Rekordowe sukcesy i wyzwania Quick Shot Kickboxing na Mistrzostwach Śląska 1

– Oliwia Kucharzewska jest bardzo odważna, nie poddaje się do samego końca, to jej znak rozpoznawczy. Teraz mamy w planach poprawić jakość technik Oliwii – zapewnia trener Łukasz Wabnic, zaś kierownik wyjazdu Martyna Wabnic dodaje – Jestem ogromnie dumna nie tylko z Oliwii, ale i z wyjątkowych umiejętności trenera klubu, które są niezwykłym, na rynku częstochowskim, bodźcem dla młodych sportowców, nie wykluczając przy tym kobiet w sporcie.

Roli sekundanta w tym wyzwaniu podjął się ojciec Oliwii – Artur Kucharzewski, będąc przykładem jak ważne w sportowym życiu jest wsparcie rodziców.

Klubowi towarzyszy ostatnio szczęśliwa passa, nie tylko sportowa, bowiem do grona Złotych Partnerów Klubu dołączyła agencja nieruchomości Meross.

red., mat. Quick Shot Kickboxing

Czytaj także: Mikołaj udany dla Rakowa. Jest awans do ćwierćfinału Pucharu Polski!

Rekordowe sukcesy i wyzwania Quick Shot Kickboxing na Mistrzostwach Śląska 2
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/