Karaoke na balkonie

0
204

Na jutro Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa oraz Dzielnicowy Ośrodek Społeczności Lokalnej Raków planują dla mieszkańców dzielnicy Raków, a konkretnie ul. Żareckiej, niecodzienne wydarzenie — wspólne śpiewanie na balkonach. Ma ono dać wszystkim zmęczonym kwarantanną chwilę wytchnienia i radości.


Wydarzenie pod hasłem „The Voice of Balcony Częstochowa zostaje w domach i bawi się na balkonach” rozpocznie się o godzinie 19.30. Relację z wydarzenia organizatorzy zapowiadają na swoich stronach na Facebooku.
Teksty piosenek wyświetlone zostaną na ogromnym ekranie, który stanie przy ul. Żareckiej. Każdy może wyjść na swój balkon i przyłączyć do zabawy.


“Mamy jednak ogromną prośbę pamiętajcie o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, nie gromadźcie się pod blokami, wychodźcie na balkony maksymalnie po dwie osoby z jednego domostwa jednocześnie i zachowujcie bezpieczne odległości! Bawmy się rozsądnie i zdrowo, nie powodując zagrożenia dla zdrowia naszego, naszych bliskich i sąsiadów! – apelują organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here