fbpx

Kamil Bednarek i „Ambasadorzy Rozrywki” w częstochowskiej Rurze już 18 marca

„Ambasadorzy Rozrywki” to najnowszy program muzyczny Kamila Bednarka. W ramach klubowej trasy koncertowej zawita on m.in. do częstochowskiej „Rury” (Al. NMP 38). Koncert odbędzie się w sobotę, 18 marca o godz. 18.30.

Kamil Bednarek wraz z współdzielącymi z nim scenę Ambasadorami Rozrywki zaprasza na długo wyczekiwane koncerty klubowe, w ramach trasy nowo powstałego projektu muzycznego. Artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował kilkanaście energetycznych wydarzeń, w których odwiedzi największe miasta w Polsce. Jednym z punktów trasy jest Częstochowa i klub Rura (Al. NMP 38). Koncert odbędzie się 18 marca o godz. 18.30, a bilety kosztują 120 zł. Można je zakupić TUTAJ.

„Ambasadorzy Rozrywki” to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta – zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą.

red.