fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportKacper Woryna od dziś oficjalnie w Eltrox Włókniarz Częstochowa?

Kacper Woryna od dziś oficjalnie w Eltrox Włókniarz Częstochowa?

Wszystko wskazuje na to, że działacze Eltrox Włókniarz Częstochowa we wtorek o godz. 18:00 ogłoszą, że pierwszym nowym żużlowcem w częstochowskim klubie będzie Kacper Woryna.

W portalu społecznościowym Włókniarza pojawiła się dziś „zajawka”, że o godz. 18:00 może dojść do ogłoszenia ważnej informacji. Wszystko wskazuje na to, że za nieco ponad 2 godziny działacze Włókniarza ogłoszą, że pierwszym nowym żużlowcem pozyskanym przez Eltrox Włókniarz jest Kacper Woryna. Na zdjęciu kibice z pewnością zobaczą Worynę i prezesa Michała Świącika, którzy „przybijają piątki”…

Dwa dni temu Paweł Przedpełski poinformował, że po dwóch latach startów we Włókniarzu zmienia klub. Przedpełski w 2021 roku będzie startował w składzie beniaminka z Torunia.

Woryna to wychowanek ROW-u Rybnik. Urodził się w 1996 roku. Licencję żużlową zdał w 2012 roku. Dotychczas w polskiej lidze reprezentował barwy swojego rodzinnego ROW-u Rybnik. W 2020 roku po spadku ROW-u z Ekstraligi postanowił nadal ścigać się w najwyższej klasie i ścigać się z najlepszymi żużlowcami na świecie. Z Rybnika najbliżej miał do… Częstochowy.

Przypomnijmy, że 1 listopada rozpoczęło się 14 dniowe okienko transferowe. Choć prezesi klubów w zdecydowanej większości są już „dogadani” z żużlowcami to właśnie teraz będą mogli oficjalnie chwalić się swoimi osiągnięciami.

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -