fbpx
Strona głównaSportKacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP

Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP

W środę na torze w Gdańsku odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Bardzo dobrze zaprezentowali się dwaj żużlowcy zielona-energia.com Włókniarz: Kacper Woryna i Bartosz Smektała, którzy byli czołowymi zawodnikami turnieju.

Przed turniejem kibice dowiedzieli się, że pierwszy z trzech finałów IMP odbędzie się na torze w Grudziądzu. Dwaj kolejni organizatorzy na razie nie są znani.

O awans do finałów w środę walczyli dwaj żużlowcy zielona-energia.com. Włókniarz: Kacper Woryna i Bartosz Smektała. Woryna okazał się najlepszy i wygrał zawody

Smektała też pojechał bardzo dobrze. Po 3 pierwszych biegach miał na koncie 3 zwycięstwa. W czwartym wyścigu został wykluczony, a w piątym swoim starcie przyjechał za plecami Przemysława Pawlickiego. Z 11 punktami zajął w turnieju 2. miejsce, za plecami swojego klubowego klubowego kolegi Kacpra Woryny.

Woryna po 4 biegach miał komplet 12 punktów. W swoim ostatnim, piątym biegu niespodziewanie przyjechał ostatni. Ale 12 punktów pozwoliło mu wygrać turniej.

Do cyklu finałów IMP awansowało 8 najlepszych zawodników w Gdańsku.

AK, foto: AK

Wyniki: 1. K. Woryna 12 (3,3,3,3,0), 2. B. Smektała 11 (3,3,3,w,2), 3. P. Pawlicki 11 (2,2,1,3,3), 4. K. Kasprzak 11 (1,2,3,2,3), 5. T. Musielak 10 (3,1,3,1,2), 6. J. Hampel 9 (1,3,0,2,3), 7. J. Jamróg 9 (1,3,1,3,1), 8. G, Zengota 9 (0,2,2,3,2).

Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP 1
Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP 2
Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP 3
Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP 4
Kacper Woryna i Bartosz Smektała zakwalifikowali się do finałów IMP 5
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -