fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneJutro miejskie autobusy wracają w Aleje

Jutro miejskie autobusy wracają w Aleje

Od jutra, w związku z dzisiejszym otwarciem skrzyżowania al.Wolności z al.NMP, na swoje dawne trasy wracają autobusy częstochowskiego MPK. Ponieważ będą już mogły pokonać remontowane torowisko, nie muszą już korzystać z objazdów.

Jutro miejskie autobusy wracają w Aleje 1

Jak przekazało w swoim komunikacie miasto, organizacja komunikacji będzie wyglądać następująco:

Wtorek, 8 czerwca

  1. Zostaje wznowiony przejazd dla autobusów MPK przez torowisko tramwajowe w II Alei Najświętszej Maryi Panny, dlatego linie nr 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 26, 27, 31, 32, 33 i 37powracają na swoje stałe trasy i zostają wycofane z trasy objazdowej przez Aleję Jana Pawła II i Rondo Trzech Krzyży.
  2. W związku z utrudnieniami w ruchu w Alei Jana Pawła II (przebudowa torowiska tramwajowego), w celu zapewnienia bezpiecznego przejazdu dla autobusów, linie nr 24 i 28 zostają skierowane w obu kierunkach na trasę objazdową przez Aleję Kościuszki oraz II i I Aleję Najświętszej Maryi Panny do Placu Daszyńskiego. Tym samym linie nr 24 i 28 nie będą kursować przez Aleję Jana Pawła II oraz ulice Warszawską, Nadrzeczną i Spadek.

Objazdy obowiązują do odwołania.

Uwaga! Autobusy linii nr 24 28 w kierunku Kukuczki oraz Parkitki, będą zatrzymywały się na Placu Daszyńskiego, natomiast linia nr 24 w kierunku Jesiennej będzie korzystała z przystanku w I Alei Najświętszej Maryi Panny. Również na tym samym przystanku będzie zatrzymywał się autobus linii nr 28, a następnie na przystanku „Stary Rynek” na ulicy Mirowskiej.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -