fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaSportJuniorzy Hemarpol Norwida pokonali w turnieju finałowym Mistrzostw Polski złotych medalistów z...

Juniorzy Hemarpol Norwida pokonali w turnieju finałowym Mistrzostw Polski złotych medalistów z Gdańska. Eco Team AZS 2020 też wygrał

Czwartek był udany w Dębicy dla juniorów Hemarpol Norwid Częstochowa i Eco Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa. Podczas turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów częstochowscy siatkarze wygrali swoje mecze.

W Dębicy od środy trwa turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów w siatkówce. W czwartek częstochowskie zespoły wygrały swoje mecze. Tym razem po środowej porażce wygrał Eco Team AZS 2020 Stoelzle, który pokonał AZS UWM Olsztyn 3:2. Juniorzy Norwida po środowej wygranej z olsztynianami w czwartek wygrali z Treflem Gdańsk, który jest aktualnym mistrzem Polski juniorów! Po zaciętym spotkaniu podopieczni trenera Piotra Lebiody wygrali 3:2 i zrobili duży krok w stronę sobotnich półfinałów i walki o medale.

Po dwóch dniach turnieju Hemarpol Norwid prowadzi z kompletem 4 punktów. Po 3 punkty mają Trefl Gdańsk i Eco Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa. Z 2 punktami na ostatnim czwartym miejscu plasuje się AZS UWM Olsztyn, który stracił już szansę na walkę o półfinał i medale.

O tym kto awansuje do półfinałów zadecydują piątkowe spotkania. W Dębicy dojdzie do bezpośredniej konfrontacji między częstochowskimi zespołami. W drugim meczu Trefl zagra z AZS-em Olsztyn.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -