Jubileusz – 50 lat razem

0
954
fot. pixabay

W Sali Ślubów Urzędu Miasta w Myszkowie odbyły się  Jubileusze  50-lecia pożycia małżeńskiego.

Swój Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili: Zdzisława i Zygmunt Kutowie, Halina i Andrzej Kosińscy, Antoni i Krystyna Bełtowscy, Barbara i Jan Kłossowscy, Zofia i Wiesław Jurczykowie, Sabina i Jan Kotowiczowie, Izabela i Paweł Purszkowie, Jadwiga i Zdzisław Wenclowie, Wiesława i Zdzisław Kaczmarczykowie, Bogdan i Łucja Kurkowie, Stanisław i Łucja Kaczmarczykowie, Leszek i Alicja Czyżowie, Władysław i Jadwiga Męcikowie, Ryszard i Zofia Makówkowie, Jan i Urszula Karoniowie, Stanisław i Wiesława Pawłowscy, Jerzy i Helena Mościńscy, Ryszard i Elżbieta Piedowie.

Gospodarz uroczystości wręczył jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”, które przyznawane jest przez Prezydenta RP oraz upominki od Gminy Myszków. Tradycyjnie zostali poczęstowani lampką szampana i wspólnie stanęli do zdjęć.

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak złożył najserdeczniejsze życzenia mówiąc : „Życząc Państwu kolejnych wielu lat wspólnego pożycia, proszę przyjąć moje szczególne słowa uznania dla Państwa miłości, tolerancji i zrozumienia, nieodzownych cech trwałego małżeństwa”.

K KIK