fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportJonas Jeppesen podpisał kontrakt na 2022 rok

Jonas Jeppesen podpisał kontrakt na 2022 rok

Działacze Eltrox Włókniarz kompletują skład na sezon 2022. Kolejnym żużlowcem, który przedłużył umowę z częstochowskim klubem jest Duńczyk Jonas Jeppesen.

Jeppesen tak jak Bartosz Smektała i Kacper Woryna trafili do częstochowskiego klubu przed sezonem 2021. Cała trójka podpisała też umowy na sezon 2022. Wszystko wskazuje na to, że w składzie Eltrox Włókniarz nie będzie większych zmian.

– Od początku mojej przygody z Eltrox Włókniarzem Częstochowa czułem, że trafiłem do odpowiedniej drużyny. W trakcie sezonu wszystkie moje przeczucia się potwierdziły. Klub jest bardzo profesjonalnie zarządzany, w Częstochowie mam swój team oraz oddanych sponsorów, którzy mnie wspierają oraz mi zaufali. Cały czas czuję, że stać mnie na lepsze wyniki, które ucieszą zarówno zarząd jak i kibiców. Dziękuję za drugą szansę i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w przyszłym sezonie wraz z kolegami powalczyć o poprawę tegorocznego wyniku. Do zobaczenia na Arena zielona-energia.com – powiedział na oficjalnej stronie Włókniarza Jonas Jeppesen.

AK

Foto: AK

Jonas Jeppesen podpisał kontrakt na 2022 rok 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -