Jest ważne zwycięstwo koszykarzy AZS Częstochowa

Niezwykle zacięty mecz rozegrali w poniedziałek koszykarze AZS Częstochowa w 2 lidze. Częstochowianie wygrali 78:77!

Pierwsza kwarta była fatalna w wykonaniu częstochowian i nie zapowiadała zwycięstwa. Gospodarze przegrali ją 6:26! Na przerwę AZS schodził przegrywając 19 punktami.

W szatni gospodarze musieli poważnie porozmawiać, bo trzecia kwarta była bardzo dobra w wykonaniu AZS-u. Koszykarze trenera Tomasza Nogalskiego wygrali ją 29:12 odrabiając w tej części aż 17 punktów.

Wszystko miało rozstrzygnąć się w ostatnich 10 minutach gry. Walka była zacięta, a ostatecznie jednym punktem wygrali częstochowianie i mogli cieszyć się z 2 zwycięstwa w sezonie!

Najwięcej punktów dla AZS rzucił Kamil Nawrot – 21.

AZS Częstochowa – GKS II Tychy 78:77 (6:26, 17:16, 29:12, 26:23)

AZS: K. Nawrot 21, D. Szulc 13, P. Młynarczyk 12, K. Hajduś 9, P. Łaszewski 8, W. Nogalski 6, T. Serwiak 6, D. Józefowski 3, M. Kwasek 0, F. Sośniak 0, K. Ligęza 0.