fbpx

Menedżer Eltrox Włókniarza Jarosław Dymek: Radość i szczęście. Wracamy z 2 punktami z Gorzowa

Żużlowcy Eltrox Włókniarz wygrali w niedzielę w Gorzowie ze Stalą. Radość i szczęście – mówi menedżer Eltrox Włókniarza Jarosław Dymek. – Wracamy z 2 punktami z silnego Gorzowa.

Eltrox Włókniarz wygrał w Gorzowie z silną Stalą. Było to drugie zwycięstwo z rzędu. Ostatnio częstochowianie wygrali w Toruniu.

– To było bardzo ciekawe spotkanie – mówi dla Gazety Regionalnej menedżer Eltrox Włókniarza Jarosław Dymek. – To był mecz na styku. Rozstrzygnął się w końcowej fazie. W drugiej połowie meczu udało nam się odjechać groźnym gospodarzom. Do biegów nominowanych przystąpiliśmy z przewagą i celem było utrzymanie przewagi. Dziwnie patrzyło się na ten mecz, jak Jasiński z Woryną prowadzili w biegu, a Madsen ze Zmarzlikiem jechali na trzeciej i czwartej pozycji… To niecodzienna sytuacja. Po 14. biegu napięcie wzrosło. Ale wiedzieliśmy, że Fredka wytrzymuje takie biegi. I bardzo dobry mecz miał też Kacper Woryna. Radość i szczęście. Wracamy z 2 punktami z silnego Gorzowa. To nasze drugie pod rząd zwycięstwo na wyjeździe.

Foto: Materiały prasowe klubu