Jan Holoubek kręci film w Częstochowie

0
1030

Jan Holoubek kręci film w Częstochowie.

Po porannych zdjęciach nagrywanych przy ul. Bór, ekipa filmowa przeniosła się do centrum Częstochowy. Filmowcy kręcą zdjęcia na terenie Technicznych Zakładów Naukowych.

Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 1 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 2 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 3 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 4 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 5 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 6 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 7 Jan Holoubek kręci film w Częstochowie 8

Realizacja serialu odbywa się w reżimie sanitarnym. Wszystkie osoby wchodzące na plan, także częstochowska młodzież, która statystuje w filmie, poddawane są badaniom na obecność koronawirusa.

Producenci serialu nie zdradzają zbyt wielu szczegółów dotyczących scenariusza. Wiadomo, że jego roboczy tytuł to „Elza”, a zdjęcia poza Częstochową kręcone będą w Świdnicy i Wałbrzychu.

W rolach głównych występują Magdalena Różczka i Łukasz Simlat, a reżyserem jest Jan Holoubek. Film kręcony jest dla jednej z platform VOD.

Akcja serialu rozgrywa się pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

Zdjęcia w Częstochowie potrwają do poniedziałku włącznie. Filmowcy będą pracować także w weekend. W sobotę zaplanowano między innymi kręcenie ujęć w okolicach Uniwersytetu im. Jana Długosza. Większość jednak ujęć zostanie zarejestrowana na terenie Technicznych Zakładów Naukowych przy ul. Jasnogórskiej oraz w okolicy szkoły.

(Fot. IBS)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here