fbpx
Strona głównaPolecaneJacek Jaworek podejrzany o potrójne zabójstwo nadal nieuchwytny. Policja zakończyła działania w...

Jacek Jaworek podejrzany o potrójne zabójstwo nadal nieuchwytny. Policja zakończyła działania w okolicach wsi, w której doszło do tragedii

Jacek Jaworek podejrzany o potrójne zabójstwo nadal nieuchwytny. Policja zakończyła poszukiwania w okolicach wsi, w której doszło do tragedii. Teraz działania skoncentrowane są na sprawdzaniu zebranych dotąd informacji oraz uzyskanych sygnałów i zgłoszeń.

Jacek Jaworek podejrzany o potrójne zabójstwo nadal nieuchwytny. Policja zakończyła działania w okolicach wsi, w której doszło do tragedii 1

52-letni Jacek Jaworek poszukiwany jest już ponad dwa tygodnie. Przypomnijmy: do zbrodni, o dokonanie której mężczyzna jest podejrzewany, doszło nocą z 9 na 10 lipca. W miejscowości Borowce niedaleko Dąbrowy Zielonej w powiecie częstochowskim zastrzelono trzyosobową rodzinę. Zginęło 44-letnie małżeństwo i ich 17-letni syn. Zabity, to młodszy brat poszukiwanego Jacka Jaworka.

Przez pierwsze dni mężczyzny poszukiwano w okolicy Borowców. Na miejsce ściągnięto psy policyjne, a w obławie używano brona. Niestety, poszukiwania nie przyniosły rezultatów.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za przekazanie informacji o miejscu pobytu Jacka Jaworka. Ponieważ od początku brano pod uwagę dwa scenariusze: pierwszy, że po dokonaniu zbrodni mężczyzny popełnił samobójstwo, a drugi, że uciekł za granicę – Jacek Jaworek poszukiwany jest est czerwoną notą Interpolu. Międzynarodowa Organizacja Policji Kryminalnej opublikowała jego dane i wizerunek.

Osoba, która posiada wiadomości na jego temat, proszona jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306 oraz Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.
Policja gwarantuje anonimowość.
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here