fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacje31. Finał WOŚP. Szykujcie się na IX Częstochowski Bieg "Policz się z...

31. Finał WOŚP. Szykujcie się na IX Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”!

Styczniowemu, 31. Finałowi WOŚP towarzyszyć będzie kolejny Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”. Tym razem impreza odbędzie się w ramach parkrun Las Aniołowski, dzień przed finałem, czyli w sobotę 28 stycznia.

Przypomnijmy, że dotychczas Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” odbywał się w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a impreza odbywała się w centrum miasta. Tegoroczna, dziewiąta edycja przyniesie zmiany.

Tym razem bieg odbędzie się w ramach parkrun Las Aniołowski, dzień przed 31. Finałem tj. 28 stycznia. Start zaplanowano na godz. 9, a biuro biegu działać będzie od godz. 7.30. Dokładną lokalizację można na stronie www.parkrun.pl/lasaniolowski.

Uczestnicy muszą wpłacić datek do puszki (w ramach limitu 200 osób zarejestrowanych w formularzu google) Minimalna kwota to 50 złotych. W tym roku zapisywać należy się TUTAJ.

Biegacze w ramach limitu 200 miejsc otrzymają pakiet startowy i medal. W biurze biegu będą one wydawane podstawie okazania sms’a, który rozesłany zostanie do 200 pierwszych zarejestrowanych osób. Dzięki współpracy z parkrun Las Aniołowski, Częstochowa także osoby spoza limitu również mogą pobiec dla Orkiestry.

-Dzięki temu nasz bieg wydłuża się do 5 km i zyskuje pomiar czasu po zarejestrowaniu się. Jak się zarejestrować? To proste, wystarczy wejść na stronę www.parkrun.pl/register/ (nasza lokalizacja nazywa się „parkrun Las Aniołowski”) i wydrukować bądź zapisać w telefonie unikalny kod uczestnika – informują organizatorzy.

Wspomniany kod uczestnika należy przynieść na bieg, bo jest on elementem pomiaru czasu. Ważne jest to, że należy zarejestrować się tylko raz i można korzystać z parkrun w każdą sobotę o godz. 9, na całym świecie i za darmo.

Szczegóły: www.facebook.com/wosp.czestochowa

red.

Czytaj także: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła cel 31. Finału. Będzie nim walka z sepsą

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -