fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka"Imaginarium". wyjątkowy album na jubileusz Tomasza Sętowskiego

„Imaginarium”. wyjątkowy album na jubileusz Tomasza Sętowskiego

14 kwietnia światło dzienne ujrzy album „Imaginarium”. Przygotowano go na 60. urodziny i 40-lecie pracy twórczej Tomasza Sętowskiego.

W czerwcu tego roku częstochowski malarz Tomasz Sętowski obchodzić będzie 60. urodziny. Jednak nie tylko ta rocznica będzie fetowana, dochodzi do niej bowiem także 40-lecie pracy twórczej niezwykle cenionego artysty. Obie uczcić ma wyjątkowy album zatytułowany „Imaginarium”. Jego wydawcą jest wydawnictwo Melanż.

Na stronach publikacji prezentowane jest 300 najciekawszych i wykonanych w różnych technikach prac Sętowskiego. Znalazły się tam zarówno obrazy olejne, jak i gwasze czy murale (prezentowane w Częstochowie „Wieża Babel” i „Strażnik Czasu” to dzieła ogromnej urody). Co więcej, album ten zawiera również szkice robocze oraz reprodukcje unikatowych zdjęć z prywatnych zbiorów malarza. Wszystko to czyni go prawdziwą gratką dla wszystkich wielbicieli kunsztu malarza.

Według zapowiedzi 14 kwietnia album pojawi się na półkach księgarni i w sprzedaży online. Więcej na: www.setowski.com oraz www.facebook.com/tomasz.setowski

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -