fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneIdziesz oglądać wystawę rolniczą, możesz pomóc bezdomnym zwierzakom

Idziesz oglądać wystawę rolniczą, możesz pomóc bezdomnym zwierzakom

Stowarzyszenie Częstochowa dla Zwierząt będzie obecne w najbliższy weekend przed budynkiem IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie. Organizacja wystawia na dwa dni stoisko w ramach XXX Krajowej Wystawie Rolniczej. Idziesz oglądać wystawę rolniczą, możesz pomóc bezdomnym zwierzakom, namawia organizacja.

Idziesz oglądać wystawę rolniczą, możesz pomóc bezdomnym zwierzakom 1

– Dzięki uprzejmości organizatorów dożynkowej ekspozycji otrzymaliśmy na dwa dni: sobotę i niedzielę, stoisko „Arkady” obok liceum imienia Sienkiewicza – informuje Barbara Gałdy-Krupińska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Częstochowa Dla Zwierząt. – Cchętnie porozmawiamy o sytuacji zwierząt w naszym regionie, opowiemy o koordynowanej przez nas akcji kastracji kotów wolno żyjących na terenie miasta Częstochowy, a także przedstawimy odwiedzającym nam osobom sylwetki naszych zwierzęcych podopiecznych, poszukujących domów.

Jak informuje przedstawicielka stowarzyszenia, na miejscu będzie również możliwość darowizną działań organizacji, która nie tylko prowadzi adopcje czworonogów, ale także koordynuje leczenie zwierzaków.

– Przygotowaliśmy symboliczne „cegiełki” – rękodzieło wykonane przez członkinie stowarzyszenia oraz podarowane przez ludzi dobrej woli – opowiada Barbara Gałdy-Krupińska. – Chętnie też przyjmiemy wszelakie wsparcie w postaci: karmy, żwirku dla kotów, legowisk, zabawek. Liczymy na Państwa wsparcie i z góry za nie dziękujemy.

Stoisko Stowarzyszenia Częstochowa dla Zwierząt będzie czynne 4 i 5 września od godziny 8 do 18.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -