fbpx

Harmonia Ciała – treningowa oaza w samym centrum Częstochowy

Podczas Jurajskiego Spotkania Kobiet zaprezentuje się częstochowska Harmonia Ciała. Zespół profesjonalnych trenerek podpowie jak osiągnąć uczucie pełni energii, witalności i szczęścia.

Harmonia Ciała to butikowe studio treningowe, którego główną ideą jest Self-care, czyli wszystko to, co możemy, a nawet musimy robić dla siebie samego, aby zachować dobre zdrowie i samopoczucie. Założycielka studio, Agnieszka Bojda, zebrała w jednym miejscu profesjonalistów, którzy w myśl podobnych idei tworzą niezwykłą atmosferę oraz najlepszą jakość treningów. Jakiś czas później dołączyła do niej Ola Kijeńska i teraz wspólnie dbają o prestiżowy charakter studia.

– Oczywiście Harmonia to nie tylko treningi. Oferujemy cykliczne warsztaty i szkolenia, eventy pro-zdrowotne. Jesteśmy otwarci na współpracę, aby w naszym mieście wciąż tworzyć nowe i piękne inicjatywy! – wyjaśniają przedstawicielki Harmonii Ciała.

harmonia ciała
Studio Harmonia Ciała

A co wyróżnia to miejsce? – Wiemy, jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowia człowieka, by osiągał uczucie pełni energii, witalności i szczęścia. Aby zadbać o mentalną część naszego życia i wyjść naprzeciw chorobom cywilizacyjnym, które są największym wrogiem dzisiejszych czasów. Dodatkowo zadbałyśmy tutaj o odpowiednią oprawę. Każdy szczegół studia jest przemyślany i wyposażony  w najlepszy sprzęt oraz akcesoria do jogi i Pilatesu – zaznaczają.

Zespół Harmonii Ciała tworzą Agnieszka Bojda, Ola Kijeńska, Asia Będuch, Irmina Sętowska, Kasia Wrzalik i Ada Karczewska.

– Wciąż rozwijamy nasz zespół, zapraszając do współpracy uzdolnionych i bardzo wyjątkowych nauczycieli, trenerów, instruktorów. 

Warto wspomnieć, że to obecnie jedyne takie miejsce, w którym odbywają się zajęcia BODYART® i DEEPWORK®. Harmonia Ciała oferuje również różnorodne formy jogi takie jak hatha joga, vinyasa joga, yin joga i aerial joga. Warty uwagi jest również Pilates Emotions flow, czyli kwintesencja emocji w ciele. – Pilates to gimnastyka ludzi „myślących”, świadomych swojego ciała bazująca na pracy mięśni głębokich. To wyjątkowe doznanie przepełnione harmonią w ruchu – podkreślają przedstawicielki studia.

Podczas Jurajskiego Spotkania Kobiet Harmonia Ciała zaprezentuje trening: BODYART® i  Pilates Emotions Flow. – Idealnie sprawdzą się na tym spotkaniu, ponieważ będą lekkie, pobudzające energię, idealne jako krótka przerwa między kolejnymi spotkaniami w trakcie konferencji – zapowiadają twórczynie Harmonii Ciała.

(red., mat. Harmonii Ciała)

Czytaj także: Jurajskie Spotkanie Kobiet – Przedsiębiorczość. Pasja. Pełnia życia.