Galeria Jurajska świętuje 10. urodziny. Gwiazdami Marcin Daniec i Lady Pank.

0
408

Już od 10 lat Częstochowianie robią zakupy w Galerii Jurajskiej. Z okazji okrągłej rocznicy w najbliższy weekend 28-29 września na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

 

Co, gdzie i kiedy?

Już od godz. 15:00 każdy będzie mógł złożyć Jurajskiej urodzinowe życzenia. Przygotowano także animacje dla dzieci, warsztaty tworzenia laurek oraz Szkołę Gracji, w której będzie można nauczyć się m.in. poruszania po wybiegu. Na wielki finał dnia, o godz. 19:00 wystąpi Marcin Daniec. Wszystkie atrakcje zlokalizowane będą wokół sceny, która stanie w sąsiedztwie sklepów ZARA i Empik.

W niedzielę, 29 września na scenie wewnątrz centrum handlowego już od godz. 14:00 będzie można obejrzeć kilka odsłon jesiennych pokazów mody. Modele i modelki zaprezentują najnowsze trendy w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej. W sumie na wybiegu pojawi się blisko 50 najnowszych kolekcji ze sklepów Galerii Jurajskiej!

To jednak nie koniec atrakcji. Pomiędzy pokazami będzie można zobaczyć występy taneczne, przygotowane przez Częstochowski Teatr Tańca. Wszystkie wydarzenia potrwają do godz. 18:00.

W niedzielę przed Jurajską stanie olbrzymia scena. Od 15:30 posłuchacie zespołów rockowych pochodzących z Częstochowy: Last Road, Set the Point, Rose Merry oraz Mikrokosmos. Ich koncert będzie rozgrzewką przed gwiazdą wieczoru. O 20:00 zagra Lady Pank. Kultowa kapela, znana z takich hitów jak „Tańcz głupia, tańcz” czy „Kryzysowa narzeczona”

Po koncercie będziemy mogli zobaczyć  pokaz laserów i świateł, który zakończy urodzinową fetę.

Galeria Jurajska świętuje 10. urodziny. Gwiazdami Marcin Daniec i Lady Pank. 1

Galeria Jurajska zaprasza wszystkich Państwa na 10. urodziny .


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here