fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeGaleria Jurajska. Trwa sezon wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet -80 proc.

Galeria Jurajska. Trwa sezon wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet -80 proc.

Zimowy styczeń to czas gorących wyprzedaży. Galeria Jurajska zachęca do polowania na przecenione towary. Zniżek można szukać w blisko 200 sklepach.

Galeria Jurajska to największe centrum handlowe w Częstochowie (49 tys. m kw. GLA). Działający od 2009 r. obiekt z roku na roku zyskuje na popularności. W efekcie dziś to najchętniej wybierana galeria w mieście i jedna z najpopularniejszych w regionie. 

Galeria Jurajska. Trwa sezon wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet -80 proc. 1
fot. Galeria Jurajska/Facebook

W Galerii Jurajskiej można znaleźć 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City. Ofertę wypełniają najpopularniejsze polskie i zagraniczne marki. 

Swoje sklepy mają tutaj m.in. Grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito, Sinsay), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, TK Maxx, Mango, New Yorker, Douglas, Rossmann, Sephora, Super Pharm, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, Smyk, Apart i wiele innych.

Galeria Jurajska. Trwa sezon wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet -80 proc. 2
fot. Galeria Jurajska/Facebook

W obiekcie działa także strefa rozrywki Bajkowy Labirynt. Operatorem spożywczym jest natomiast Biedronka. Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 2330 samochodów, parking autokarowy, rowerowy, motocyklowy a także nowocześnie zaaranżowana strefa restauracyjna z wydzieloną przestrzenią wypoczynkową. Właścicielem galerii jest GTC S.A.

Galeria Jurajska zaprasza na wyprzedaże!

I choć w styczniu zazwyczaj temperatury są chłodne, w Galerii Jurajskiej jest teraz niezwykle gorąco. Wszystko za sprawą trwających wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet – 80 proc.

Galeria Jurajska. Trwa sezon wyprzedaży. Przeceny sięgają nawet -80 proc. 3
fot. Galeria Jurajska/Facebook

Z rabatem można zakupić m.in. odzież, obuwie i dodatki. Lista obowiązujących promocji jest na bieżąco aktualizowana. Można ją znaleźć na stronie www.galeriajurajska.pl.

W sobotę, 7 stycznia sklepy czynne są do godz. 22. Niedziela, 8 stycznia jest niehandlowa. W tygodniu na przeceny można polować od godz. 10 do 22. Szczegóły: www.facebook.com/galeriajurajska

red., mat. Galerii Jurajskiej

Czytaj także: Galeria Jurajska zaprasza na pierwszą w 2023 r. „garażówkę”

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -