fbpx

Galeria Jurajska otworzyła Bulwary Café. Lokale gastronomiczne zapraszają w plener

W otoczeniu przyrody, nad Wartą Galeria Jurajska stworzyła plenerową strefę gastronomiczną. Można tutaj nie tylko wypocząć, ale też zjeść zamówione w restauracjach i kawiarniach dania.

Od połowy maja, dzięki poluzowaniu obostrzeń, znów można odwiedzać ogródki restauracyjne. Galeria Jurajska, z myślą o działających w niej lokalach, postanowiła stworzyć własną plenerową strefę gastronomiczną.

Zlokalizowano ją na Bulwarach Jurajskich nad Wartą, czyli w działającym przy centrum handlowym ogrodzie miejskim. Przestrzeń wypełnia 11 stolików, ustawionych w bezpiecznym dystansie od siebie. Wszystko w otoczeniu drzew, traw i kwiatów.  

– Każdy kto zamówi danie w dowolnym lokalu gastronomicznym w Galerii Jurajskiej będzie mógł teraz zjeść je w pięknym otoczeniu przyrody. Strefa plenerowa już działa i jest ogólnodostępna dla zainteresowanych. Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za pogodę  – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.  

W sumie Bulwary Café zadedykowano 19 lokalom działającym w Galerii Jurajskiej. Można tutaj zjeść potrawy zamawiane w restauracjach KFC, McDonald’s, Bobby Burger, Makarun, Pasibus, Pizza Hut,  Arianos Doner Kebab, WOKing Oriental, Strefa Sushi i Smak Zdrowia. Z przestrzeni mogą korzystać także klienci: Costa Coffee, Grycan, Consonni, CafeDuo, So! Coffee, Bubble Tea, Sok Spot oraz Słodkie Słone. Jak podkreśla dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej, Bulwary Café mają pomóc restauracjom w dobie pandemii i ograniczeniu ich działalności.

– W Galerii Jurajskiej nie mamy ani tarasu, ani ogródków zewnętrznych, mamy za to wyjątkową przestrzeń nad Wartą, w której mieszkańcy regionu lubią spędzać latem czas wolny. Od teraz staje się ona także drugą strefą gastronomiczną, z której można korzystać do woli w godzinach otwarcia centrum. Można tutaj zjeść, zrelaksować się i spotkać z bliskimi na kawie, a wszystko z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – dodaje Dziubin-Łuszczyk.

ZS

Zobacz także: Galeria Jurajska przebadała mieszkańców regionu. 30 proc. miało przeciwciała COVID-19