fbpx
Strona główna Polecane Fundacja chce kupić respiratory dla szpitala

Fundacja chce kupić respiratory dla szpitala

Myszkowska Fundacja “Kropla Szczęścia” rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na zakup respiratorów oraz środków ochrony osobistej dla personelu medycznego. Zakupiony sprzęt ma trafić do szpitali w Myszkowie oraz Zawierciu i pomóc w walce z koronawirusem.

Fundacja chce kupić respiratory dla szpitala 1
  • Od początku, gdy w 2017 roku powstała nasza fundacja, jesteśmy nastawieniu na działanie lokalne — powiedziała nam wolontariuszka “Kropli Szczęścia” Anna Stawińska-Wójcik. – Na co dzień pomagamy osobom chorym, niepełnosprawnym i tym, którzy na skutek tragedii życiowych, takich jak wypadek czy pożar, pilnie potrzebują pomocy.
    “Kropla Szczęścia” od samego początku współpracuje z samorządami Myszkowa i gmin powiatu myszkowskiego. Jest obecna niemal na wszystkich ważnych wydarzeniach i imprezach plenerowych w regionie, by prowadzić tam zbiórki dla swoich podopiecznych. Dzięki darczyńcom — firmom i osobom prywatnym — fundacja organizuje turnusy rehabilitacyjne, pomaga w zakupie aparatury i leków.
  • Teraz sytuacja jest wyjątkowa, więc postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na rzecz szpitali, z których najczęściej korzystają mieszkańcy Myszkowa i okolic — mówi wolontariuszka “Kropli Szczęścia”. – Zależy nam, aby wiadomość o naszej akcji dotarła do jak największej liczby osób. Im więcej ludzi się o niej dowie i dokona wpłaty, tym większe szanse na szybki zakup sprzętu i wyposażenia dla szpitali.
    Swoją zbiórkę myszkowska organizacja prowadzi na portalu zrzutka.pl.
    Wystarczy kliknąć link: https://zrzutka.pl/evg55k i dokonać wpłaty. Jak przekonują wolontariusze, każda kwota się liczy, bo z małych darowizn można uzbierać poważne pieniądze.
    Szczegóły dotyczące tej inicjatywy, a także pracy fundacji znaleźć można na stronie internetowej “Kropli Szczęścia” na Facebooku.
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here