fbpx
Strona głównaPolecaneFoot Locker już niebawem otworzy sklep w Galerii Jurajskiej

Foot Locker już niebawem otworzy sklep w Galerii Jurajskiej

Jedna z największych globalnych sieci oferujących obuwie i odzież sportową wynajmie lokal w Galerii Jurajskiej. Dział leasingu podpisał właśnie umowę z marką Foot Locker. Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na końcówkę tego roku.

Popularna amerykańska marka zasili ofertę modową Galerii Jurajskiej. Foot Locker to jeden z największych globalnych brandów, posiadająca na całym świecie blisko 3 tys. sklepów. W samej Europie sieć dysponuje ponad 620 punktami w ponad 20 krajach. W asortymencie sklepów można znaleźć kilkadziesiąt międzynarodowych marek sportowych i streeatwearowych, w tym m.in.: Nike, adidas, Jordan, Puma, Converse, Vans, New Balance, Asics, Buffalo, Crocs, Under Armour, Salomon, Reebok czy Timberland. Oferta skierowana jest do kobiet, mężczyzn oraz dzieci i obejmuje buty, ubrania oraz akcesoria.   

Sklep Foot Locker w Galerii Jurajskiej będzie pierwszym w tej części woj. śląskiego i dopiero siódmym w Polsce. Częstochowski lokal zajmie powierzchnię ok. 315 m kw. Otwarcie sklepu zaplanowano na IV kwartał tego roku.

–  Foot Locker to marka doskonale znana i niezwykle popularna na całym świecie, będąca od kilku już dekad nieodzownym elementem europejskiej kultury ulicznej, sceny sneakersowej czy sportowego stylu życia. Teraz, po raz pierwszy, zawita także do Częstochowy – mówi Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.  –  Dzięki otwarciu wzmocniona zostanie oferta modowa galerii, jak i oferta sportowa. Co jednak najistotniejsze dla klientów, w centrum pojawią się nowe, kultowe marki, w tym specjalne linie i kolekcje, jakie te brandy tworzą. Ciekawa oferta sprawi, że powstanie unikalna destynacja zakupowa w regionie, która stanie się hitem, zwłaszcza wśród fanów street style’u – dodaje.  

80 sklep z ofertą fashion

Nowy sklep będzie 80 z ofertą fashion w Galerii Jurajskiej, a także dziewiątym z ofertą sportową i streetwearową. – Mimo trudnej sytuacji z jaką wciąż mierzy się rynek retail, Galeria Jurajska znajduje się stale na orbicie zainteresowań dużych polskich i zagranicznych brandów, czego najlepszym przykładem jest ostatnia umowa z HalfPrice i teraz kolejna z Foot Locker – wyjaśnia Anna Borecka-Suda. –  W sumie w ostatnich tygodniach podpisaliśmy umowy opiewające na blisko 2,6 tys. m kw. GLA. Kolejne są w fazie końcowej rozmów. Takie poruszenie w ofercie znacząco zbliża nas do poziomu 100 proc. komercjalizacji obiektu. Przed nami teraz intensywny sezon otwarć  – zaznacza.  

ZS (mat. Galerii Jurajskiej)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -