fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeFestiwal Kolorów już 27 sierpnia w Częstochowie

Festiwal Kolorów już 27 sierpnia w Częstochowie

Festiwal Kolorów już po raz kolejny ruszył w trasę po Polsce. Jednym z przystanków podróży jest Częstochowa, którą impreza odwiedzi 27 sierpnia. Wydarzenie wpisuje się w program 31. Dni Częstochowy.

Kolorowy sezon 2023 już trwa. Zgodnie z dziesięcioletnią tradycją Festiwal Kolorów
odwiedza największe polskie miasta.

Przypomnijmy, że Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w kraju. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi, które nad głowami uczestników tworzą przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy.

W tym roku kolorów będzie jeszcze więcej, a wszystko za sprawą Partnera Tytularnego – marki kuleczkowych lodów Mini Melts!

Już w niedzielę wielobarwną chmurę będzie można dostrzec nad Częstochową. Wydarzenie odbędzie się w Parku Lisiniec. Start o godz. 15 (zabawa potrwa zaś do godz. 20).

Festiwal Kolorów już 27 sierpnia w Częstochowie 1
fot. Pixabay

Gwiazdą wieczoru będzie Ronnie Ferrari! Swój koncert da też raper MTZ! Muzycznym dodatkiem będzie pokaz DJ-skich umiejętności DJ-a Oskara T.T., a także DJ-a Dana, którego scena Festiwalu Kolorów w Częstochowie zna już doskonale.

Na terenie Festiwalu Kolorów w Częstochowie uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnych stref sponsorskich. Czekać będzie strefa Mini Melts, w której można odpocząć na leżakach, skosztować kuleczkowych lodów, a także skorzystać z darmowej dmuchanej zjeżdżalni. Z kolei w strefie znanych i lubianych gum rozpuszczalnych MAOAM można będzie zakręcić kołem fortuny zgarniając przy tym nagrody. Co więcej: każdy z partnerów festiwalu przygotował dla częstochowian także konkursy z nagrodami (zarówno w strefie, jak i poza nią).

Dodatkowe kursy MPK na Festiwal Kolorów

Festiwal Kolorów już 27 sierpnia w Częstochowie 2
mat. UM Częstochowy

W związku z odbywającym się w Parku Lisiniec Festiwalem Kolorów zostanie uruchomiona dodatkowa linia autobusowa nr 71.

Autobusy będą kursować od godz. 11.20 do ok. 22.40, z częstotliwością co 10-15 minut. Na linii 71 obowiązuje taka sama taryfa biletowa, jak na innych liniach miejskich.

Uwaga! Przystanek końcowy i początkowy przy Parku Lisiniec będzie się znajdował przy ul. Św. Jadwigi, za skrzyżowaniem z ulicą Kordeckiego (jadąc w kierunku Parkitki).

red., mat. organizatora, mat. UM Częstochowy

Czytaj także: 31. Dni Częstochowy z Enej i Blue Café

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV