fbpx
Strona głównaPolecaneExact Systems Norwid zorganizował artystyczną aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu”

Exact Systems Norwid zorganizował artystyczną aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu”

W Muzeum Wyobraźni Tomasza Sętowskiego odbyła się aukcja „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu”. Imprezę zorganizowali: Exact Systems Norwid Częstochowa i Fundacja Złota Gwiazda. Licytowano głównie obrazy i rzeźby Tomasza Sętowskiego.

Sponsorzy, kibice i przyjaciele zgromadzili się w Muzeum Wyobraźni, aby wziąć udział w aukcji zorganizowanej przez Exact Systems Norwid Częstochowa i Fundację Złota Gwiazda. W Muzeum Wyobraźni wszystkich ugościł artysta malarz Tomasz Sętowski, który też przekazał wybrane swoje prace na aukcję. Do licytacji zachęcali trener Exact Systems Norwid Piotr Gruszka, prezes Krzysztof Wachowiak, wiceprezes Lesław Walaszczyk, dyrektor sportowy Radosław Panas oraz siatkarze. Zgromadzeni goście oprócz obrazów i rzeźb mogli też wylicytować koszulki czy piłkę z autografami.

Obrazy i rzeźby był w głównej mierze Tomasza Sętowskiego, ale pojawiły się też prace innych artystów. Wszystkie środki z licytacji zostały przekazane na rzecz klubu.

– Bardzo dziękujemy wszystkim naszym kibicom, fanom sportu, sponsorom i wszystkim tym, którzy byli z nami w Muzeum Wyobraźni – cieszą się działacze Exact Sytems Norwid Częstochowa. – Wspaniała atmosfera, hojność, otwartość, nastrój wspaniałego działania i energia zwycięstwa fruwały pod sufitem. Byliśmy jedną drużyną. Wspólnie osiągnęliśmy sukces.

AK

Foto: materiały prasowe Exact Systems Norwid (foto: Daro Gawroński)

Exact Systems Norwid zorganizował artystyczną aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu” 1
Exact Systems Norwid zorganizował artystyczną aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu” 2
Exact Systems Norwid zorganizował artystyczną aukcję „Mistrzowie sztuki, mistrzom sportu” 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -