Exact Systems Norwid zdobył na uczniach z SMS PZPS dwa punkty

Siatkarze Exact Systems Norwid wygrali w sobotę w Spale z SMS PZPS, ale tylko 3:2.

Siatkarze Exact Systems Norwid byli faworytami meczu w Spale. Wygrali, ale musieli się s;poro namęczyć, aby wyjechać ze Spały ze zwycięstwem.

Dwa pierwsze sety dość nieoczekiwanie wygrali młodzi gospodarze. SMS PZPS miał szansę nawet na wygraną 3:0. W trzeci secie częstochowianie wygrali na przewagi 27:25 i wrócili do meczu. Podopieczni trenera Piotra Gruszki poszli za ciosem. Byli lepsi też w czwartym secie i doprowadzili do tie-breaka. W nim częstochowscy siatkarze wygrali 15:11 i cały mecz 3:2.

Exact Ssytems Norwid po 6 meczach ma 8 punktów i bilans 3 wygranych i 3 porażek.

SMS PZPS Spała – Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (25:22, 25:21, 25:27, 21:25, 11:15)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Zawalski, Kryński, Długosz, Usowicz, Podborączyński (libero) – Mordarski (libero), Biliński, Gibek, Sługocki, Wnuk.