fbpx
Strona głównaSportExact Systems Norwid przedłużył kontrakt z Tomaszem Kowalskim, a w środę podejmuje...

Exact Systems Norwid przedłużył kontrakt z Tomaszem Kowalskim, a w środę podejmuje Mickiewicza Kluczbork

Siatkarze Exact Systems Norwida nie zdążyli się nacieszyć sobotnim zwycięstwem z AZS AGH Kraków, a już w środę będą walczyć o kolejne punkty z Mickiewiczem Kluczbork w Tauron 1 Lidze.
Same dobre wiadomości napływają ostatnio z Exact Systems Norwida. Siatkarze wygrali trzy mecze z rzędu, a w środę będą mieć szansę na czwartą wygraną pod rząd i 15 triumf w sezonie. W poniedziałek klub poinformował też, że przedłużył na 2 kolejne sezony umowę z kapitanem drużyny i rozgrywającym Tomaszem Kowalskim. Kowalski to lider częstochowskiego zespołu i najbardziej doświadczony zawodnik drużyny.

Kowalski już w środę będzie miał okazję poprowadzić drużynę do 15 ligowego zwycięstwa. Exact Systems Norwid podejmuje 8. w tabeli Mickiewicza Kluczbork. Częstochowska drużyna w miniony weekend po wygranej 3:1 a AZS AGH Kraków i porażce Gwardii Wrocław awansowała na 4. miejsce w tabeli. Teraz trzeba będzie zrobić wszystko, aby utrzymać miejsce w czołowej czwórce…

ESN jest na 4. pozycji z bilansem 14 wygranych i 5 porażek. Bilans Mickiewicza to 10 zwycięstw i 8 porażek. W środę na pewno będzie trudniej niż ostatnio z AZS AGH, ale to częstochowscy siatkarze będą faworytem i powinni wywiązać się z zadania.

Exact Systems Norwid przedłużył kontrakt z Tomaszem Kowalskim, a w środę podejmuje Mickiewicza Kluczbork 1

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here