fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportExact Systems Norwid organizuje turniej otwarcia sezonu o Puchar zielona-energia.com

Exact Systems Norwid organizuje turniej otwarcia sezonu o Puchar zielona-energia.com

Siatkarze 1-ligowego Exact Systems Norwid mają za sobą pojedynecz sparingi i turniej w Bielsku-Białej. W piątek i w sobotę w Częstochowie organizować będą turniej o Puchar zielona-energia.com, w którym zagrają: Lechia Tomaszów Mazowiecki, Mickiewicz Kluczbork i Legia Warszawa.

Exact Systems Norwid już po raz drugi organizuje turniej o Puchar zielona-energia.com. W poprzednim sezonie gościły drużyny z Plus Ligi: MKS Będzin, GKS Katowice i Stal Nysa. Teraz do Częstochowy przyjadą I-ligowcy: Lechia Tomaszów Mazowiecki, Mickiewicz Kluczbork oraz II-ligowa Legia Warszawa.

W piątek o godz. 16 Exact Systems Norwid zmierzy się z Legią, a 40 minut po zakonczeniu tego spotkania w drugim półfinale zagrają Mickiewicz z Lechią. Przegrani z piątkowych spotkań zmierzą się w sobotę o godz. 14 w meczu o 3. miejsce. A wygrani zagrają w wielkim finale i powalczą o Puchar zielona-energia.com. Spotkanie finałowe rozpocznie się 40 minut po zakończeniu sobotniego meczu o 3. miejsce.

Przypomnijmy, że w minioną niedzielę podczas Festiwalu Kolorów w Parku Wypoczynkowym Lisiniec odbyła się przedsezonowa prezentacja drużyny i siatkarzy Exact Systems Norwid.

Klub zaprasza kibiców na turniej do hali przy ul. Jasnogórskiej. Wstęp jest bezpłatny. Będzie przestrzegany reżim sanitarny (50% miejsc hali bez wliczania osób zaszczepionych).

AK

Foto: Materiały prasowe klubu

Exact Systems Norwid organizuje turniej otwarcia sezonu o Puchar zielona-energia.com 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -