fbpx
Strona głównaSportExact Systems Norwid na wysokim 4. miejscu w Tauron 1 Lidze, siatkarze...

Exact Systems Norwid na wysokim 4. miejscu w Tauron 1 Lidze, siatkarze wysoko w indywidualnych rankingach

Bardzo dobra gra siatkarzy 1-ligowego Exact Systems Norwida sprawiła, że drużyna w tabeli Tauron 1 Ligi plasuje się na wysokim 4. miejscu, a siatkarze Norwida są też wysoko w rankingach indywidualnych.

Za siatkarzami Exact Systems Norwida jest już 21 rozegranych meczów, a to oznacza 3/4 rundy zasadniczej. Częstochowianie wygrali aż 15 z 21 pojedynków i z 41 punktami plasują się na wysokim 4. miejscu w tabeli Tauron 1 Ligi. Przed siatkarzami trenowanymi przez Piotra Lebiodę jeszcze 7 spotkań do zakończenia rundy zasadniczej. Exact Systems Norwid zagra kolejno: z Polski Cukier Avia Świdnik, BAS Białystok, Visła Bydgoszcz, LUK Politechnika Lublin, MCKiS Jaworzno, Krispol Września i BBTS Bielsko-Biała. Patrząc na tabelę to częstochowscy siatkarze zmierzą się poza Avią (obecnie 7. miejsce) z trzema najlepszymi drużynami (LUK, Visła, BBTS) z tabeli i z trzema najsłabszymi (Krispol, MCKiS i BAS). Kibice ESN mają nadzieję, ze drużyna zakończy rundę zasadniczą w czołowej czwórce i będzie w uprzywilejowanej pozycji przed play-off.

Exact Systems Norwid na wysokim 4. miejscu w Tauron 1 Lidze, siatkarze wysoko w indywidualnych rankingach 1

Zwycięstwa drużyny Exact Systems Norwida przekładają się też rankingi indywidualne, których częstochowianie zajmują też wysokie miejsca. W rankingu blokujących Jarosław Mucha jest na 4. miejscu (wartość 54). W rankingu punktujących częstochowski przyjmujący Damian Kogut jest sklasyfikowany na 3. pozycji (wartość 306), a atakujący Tomasz Kryński na 7. miejscu (wartość 292). W rankingu atakujących Damian Kogut jest na 3. miejscu (wartość 266), a Tomasz Kryński na 6. pozycji (wartość 247). W klasyfikacji przyjmujących Damian Kogut jest sklasyfikowany na wysokim 2. miejscu (wartość 60,62%).

Exact Systems Norwid na wysokim 4. miejscu w Tauron 1 Lidze, siatkarze wysoko w indywidualnych rankingach 2
Exact Systems Norwid na wysokim 4. miejscu w Tauron 1 Lidze, siatkarze wysoko w indywidualnych rankingach 3

Foto: Marek Osuchowski (Biuro Prasowe Exact Systems Norwid)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here