fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportExact Systems Norwid kończy w środę rundę zasadniczą w Tauron 1 Lidze....

Exact Systems Norwid kończy w środę rundę zasadniczą w Tauron 1 Lidze. Później już play-off

Po środowym spotkaniu Exact Systems Norwida z BBTS-em Bielsko-Biała wyjaśni się, z której pozycji częstochowski zespół przystąpi do play-off w Tauron 1 Lidze.

Po sobotniej wygranej z Krispolem Września Exact Systems Norwid zdobył bardzo ważne 3 punkty, które pozwoliły drużynie utrzymać przewagę nad Gwardią Wrocław. Przed ostatnią, środową kolejką częstochowianie zajmują 4. pozycję i mają 2 punkty przewagi nad 5. Gwardią. Pewne jest już to, że obydwie drużyny zagrają ze sobą w pierwszej rundzie play-off. Pytanie tylko, kto zajmie 4. miejsce? Exact Systems Norwid czy Gwardia? Bo to da teoretyczną przewagę w play-off czyli pierwszy oraz ewentualnie trzeci mecz u siebie. Drużyny w pierwszej rundzie play-off będą grać dwóch zwycięstw. Jeśli Exact Systems Norwid utrzyma 4. pozycję to będzie gospodarzem 1. i ewentualnie 3. spotkania.

Póki co trzeba w środę pokonać BBTS Bielsko-Biała, a to nie będzie łatwe. BBTS zajmuje 3. miejsce w tabeli. Tu też jest pewna sprawa. Zespół z Bielska-Białej na pewno nie zmieni swojej pozycji przed play-off i na zakończenie rundy zasadniczej zostanie sklasyfikowany na 3. miejscu. Dla dzisiejszych rywali Exact Systems Norwida mecz jest o przysłowiową „pietruszkę”…

Łatwiejsze zadanie niż częstochowianie będzie mieć w środę Gwardia, które we Wrocławiu zmierzy się z 11. w tabeli ZAKSĄ Strzelce Opolskie.

Środowy mecz zaplanowano o godz. 18. Odbędzie się bez udziału publiczności. Klub zapewni bezpośrednią transmisję w ipla.tv

Foto: gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -