fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportExact Systems Norwid już w czwartek podejmuje wicelidera Tauron 1 Ligi

Exact Systems Norwid już w czwartek podejmuje wicelidera Tauron 1 Ligi

Siatkarzy Exact Systems Norwid w czwartek czeka dość trudny mecz. O godz. 20:30 rozpoczną spotkanie z wiceliderem Tauron 1 Ligi MKS-em Będzin.

Siatkarze Exact Systems Norwid rozegrali już w Tauron 1 Lidze 18 meczów. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało jeszcze 12 spotkań. Drużyna trenera Piotra Gruszki z 21 punktami sklasyfikowana jest na 11. miejscu w tabeli. Do 8. w tabeli Legii Warszawa częstochowianie tracą aż 10 punktów, a nad 15. w tabeli Zaksą Strzelce Opolskie mają 8 punktów przewagi. Po zakończeniu rundy zasadniczej zespoły z miejsc 1.-8. rozegrają play-off i powalczą o awans do Plus Ligi. Zespoły z miejsc 9.-14. zakończą sezon, a drużyny z miejsc 15.-16. spadną do II ligi.

Wszystko wskazuje na to, że siatkarze Exact Systems Norwid muszą raczej skoncentrować się na spokojnym utrzymaniu. Przed nimi teraz dwa bardzo trudne mecze. Już w czwartek, 20 stycznia o godz. 20:30 w hali Norwida zagra MKS Będzin, który jest wiceliderem tabeli, a na kolejny mecz siatkarze Exact Systems Norwid pojadą do Bielska-Białej (29 stycznia) na pojedynek z liderem BBTS-em.

Faworytami w tych spotkaniach będą rywale. Częstochowscy siatkarze będą mogli zagrać na luzie i w tym kibice Exact Systems Norwid upatrują szansę na kolejne punkty…

Początek czwartkowego meczu wyznaczono na godz. 20:30.

AK, foto: AK

Exact Systems Norwid już w czwartek podejmuje wicelidera Tauron 1 Ligi 1
Exact Systems Norwid już w czwartek podejmuje wicelidera Tauron 1 Ligi 2
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -