fbpx
Strona głównaSportExact Systems Norwid chce wygrać z siatkarzami ze Świdnika i zdobyć 5....

Exact Systems Norwid chce wygrać z siatkarzami ze Świdnika i zdobyć 5. miejsce w Tauron 1 Lidze

Siatkarze Exact Systems Norwida w czwartek rozegrają ostatni mecz tegorocznego sezonu w Tauron 1 Lidze. W rewanżowym spotkaniu o 5. miejsce zmierzą się z Polski Cukier Avią Świdnik, z którym wygrali już w tym sezonie trzy razy.

Siatkarze Exact Systems Norwida w czwartek zakończą sezon w Tauron 1 Lidze. Ostatnie pytanie, jakie pozostaje bez odpowiedzi to to czy zdobędą 5. czy 6. miejsce. Na razie są na dobrej drodze, by zająć 5. pozycję, najlepszą w historii klubu. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Piotra Lebiody rundę zasadniczą zakończyli na bardzo wysokim 4. miejscu, a w pierwszej rundzie play-off walczyli o awans do półfinału. Ostatecznie częstochowscy siatkarze grają o 5. miejsce. W pierwszym meczu wygrali w Świdniku po zaciętym spotkaniu 3:1. W rewanżu muszą wygrać mecz, albo „złotego seta”, który zostanie rozegrany w przypadku zwycięstwa drużyny gości.

Kibice Exact Systems Norwida liczą jednak, że siatkarze sezon zakończą wygraną i nie będzie trzeba rozgrywać „złotego seta”.

Jeśli Exact Systems Norwid pokona w czwartek Polski Cukier Avię to zanotuje na swym koncie 21 zwycięstwo w Tauron 1 Lidze.

– Na czwartkowy mecz będzie można zobaczyć na żywo w Ipla tv – mówi członek zarządu Exact Systems Norwid Lesław Walaszczyk. – Zapraszamy kibiców do oglądania. – Mamy nadzieję, że zwycięstwem zakończymy bardzo udany dla nas sezon.

Czwartkowy mecz zaplanowano o godz. 18. Odbędzie się bez udziału publiczności.

Exact Systems Norwid chce wygrać z siatkarzami ze Świdnika i zdobyć 5. miejsce w Tauron 1 Lidze 1

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -