Nie tak miał wyglądać mecz siatkarzy Exact Systems Norwida z Politechniką Lublin

Siatkarze Exact Systems Norwida dość łatwo przegrali w sobotę u siebie w meczu 1 ligi z LUK Politechniką Lublin 0:3.

Kibice Exact Systems Norwida przed sobotnim meczem z LUK Politechniką Lublin spodziewali się zaciętego spotkania i wygranej gospodarzy. Tak się jednak nie stało. Ostatnia przerwa w lidze spowodowana kwarantanną odbiła się na dyspozycji częstochowskich siatkarzy, którzy dość łatwo przegrali z Politechniką 0:3.

W pierwszym i drugim secie podopieczni trenera Piotra Lebiody nie przekroczyli nawet granicy 20 małych punktów w secie. Jedynie w trzeciej partii nawiązali wyrównaną walkę, ale ostatecznie rozegrali 22:25 i cały mecz 0:3.

Exact Systems Norwid po 8 rozegranych spotkaniach ma na koncie 14 punktów i zajmuje 6. miejsce. Politechnika z 24 punktami (w 9 meczach) jest na 2. pozycji.

Exact Systems Norwid Częstochowa – LUK Politechnika Lublin 0:3 (19:25, 16:25, 22:25)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Usowicz, Kryński, Szewczyk, Mucha, Wasilewski (libero) – Cieślik, Franczak, Kopyść, Demcio, Walczak.