fbpx
Strona głównaSportEltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy”...

Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy

Działacze Eltrox Włókniarz Częstochowa oficjalnie zakończyli budowę składu na sezon 2022. Jest nowy trener Lech Kędziora, który będzie miał do dyspozycji skład z 2021 roku…

W drużynie Eltrox Włókniarz Częstochowa zostają Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Jakub Miśkowiak, Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Mateusz Świdnicki i Jonas Jeppesen. To ci żużlowcy mają stanowić o sile zespołu.

Eltrox Włókniarz po raz kolejny będzie miał bardzo silną parę juniorów, którzy w poprzednim sezonie zdobyli po kilka młodzieżowych medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach. Dodatkowo Miśkowiak wywalczył Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów, a Świdnicki uplasował się w klasyfikacji generalnej na 4. miejscu IMŚJ.

I to właśnie Miśkowiak jako ostatni parafował umowę z częstochowskim klubem, co z pewnością ucieszy kibiców biało-zielonych, bo Miśkowiak ostatni sezon w PGE Ekstralidze zakończył ze średnią biegową 1,96. Dało to mu 13. pozycję w klasyfikacji generalnej wśród wszystkich żużlowców.

Dla Miśkowiaka będzie to ostatni sezon w gronie juniorów. Spodziewać się można, że będzie chciał bronić złota IMPJ oraz złota IMŚJ.

Kontrakt, ale „warszawski” podpisał też z Eltrox Włókniarz Rune Holta. Oznacza to, że po zamknięciu okienka transferowego nadal może szukać sobie nowego klubu…

AK, foto: AK

Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy 1
Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy 2
Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy 3
Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy 4
Eltrox Włókniarz zbudował skład na 2022 rok. Jest nowy trener i „starzy” żużlowcy 5
Reklama
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -