fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportEltrox Włókniarz w czwartek będzie jeździł sparing z „Wilkami” z Krosna

Eltrox Włókniarz w czwartek będzie jeździł sparing z „Wilkami” z Krosna

Drugi mecz sparingowy mają zaplanowany na czwartek żużlowcy Eltrox Włókniarza. Miał być generalnym sprawdzianem przed sobotnim spotkaniem PGE Ekstraligi w Lublinie, ale pojedynek z Motorem został odwołany i przełożony na 23.04.2021 roku.

Żużlowcy Eltrox Włókniarza powinni być już po co najmniej pięciu sparingach, ale z różnych względów odbył się na razie jeden. W poniedziałek częstochowianie pokonali u siebie osłabiony GKM Grudziądz 52:25. Drużyna gości przyjechała w pięcioosobowym składzie, bo w drużynie aż trzech zawodników ma koronawirusa. Nie było też Nicky Pedersena, a w częstochowskim składzie zabrakło Fredrika Lindgrena.

W czwartek o godz. 16 Eltrox Włókniarz zmierzy się z Celfast Wilki Krosno. W drużynie „Wilków”, którzy chcą walczyć o awans do 1 ligi jeżdżą m.in.: Andrzej Lebedev, Peter Ljung, Mathias Thoernblom, Daniel Jeleniewski, Mateusz Szczepaniak, Patryk Wojdyło czy Bartosz Curzytek.

A w jakim składzie pojadą częstochowianie? Trener Piotr Świderski ma mieć do dyspozycji wszystkich zawodników, łącznie z Fredrikiem Lindgrenem, który ma już za sobą pierwszy oficjalny start. We wtorek ścigał się w Kryterium Asów w Bydgoszczy, gdzie zdobył 4 punkty i zajął 12. miejsce.

Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Klub zaplanował transmisję online.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -