fbpx
Strona głównaSportEltrox Włókniarz kończy sezon w Grudziądzu

Eltrox Włókniarz kończy sezon w Grudziądzu

Żużlowcy Eltrox Włókniarz w niedzielę w Grudziądzu mają zaplanowany ostatni mecz w sezonie w PGE Ekstralidze. Częstochowianie zakończą sezon na 5. pozycji.

W niedzielę odbędzie się ostatnia, 14 kolejka rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze. Eltrox Włókniarz jedzie do Grudziądza na mecz z GKS-em, który walczy o utrzymanie. GKM przed ostatnią kolejką jest na 8. miejscu, ale do 7. Falubazu Zielona Góra traci punkt, a do 6. Apatora Toruń 4 „oczka”. Apator w piątek wygrał ze Stalą Gorzów. Dla częstochowskich żużlowców mecz w Grudziądzu jest bez znaczenia, bo bez względu na wynik, zostaną sklasyfikowani na 5. miejscu w PGE Ekstralidze. Dla gospodarzy będzie to mecz o „życie”, bo GKM ma jeszczerealne szanse na utrzymanie.

Kibice Eltrox Włókniarza liczną na zwycięstwo częstochowian i udane zakończenie sezonu.

Żużlowcy Eltrox Włókniarz meczem w Grudziądzu zakończą sezon, a działacze częstochowskiego klubu budują już skład na sezon 2022. Pierwszymi żużlowcami, którzy parafowali nowe umowy są Kacper Woryna i Bartosz Smektała.

Woryna trafił do Włókniarza przed sezonem 2021 z ROWu-Rybnik. Teraz postanowił kontynuować swoją przygodę w PGE Ekstralidze w barwach Eltrox Włókniarz Częstochowa.

Drugim zawodnikiem, który parafował nową umowę, jest Bartosz Smektała. Smektała tak jak Woryna trafił do Włókniarza przed sezonem 2021. To rozwojowi zawodnicy, którym warto zaufać.

Tekst i foto: AK

Eltrox Włókniarz kończy sezon w Grudziądzu 1
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here