fbpx
Strona głównaSportEltrox Włókniarz drugi raz w tym sezonie będzie ścigał się w Rybniku...

Eltrox Włókniarz drugi raz w tym sezonie będzie ścigał się w Rybniku z ROW-em… w rundzie zasadniczej

Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę w Rybniku odjedzie zaległe spotkanie z ROW-em. Drużyny po raz drugi w obecnym sezonie będą w… rundzie zasadniczej ścigać się między sobą w Rybniku.

Do meczu Eltrox Włókniarz – ROW Rybnik miało dojść w miniony piątek w Częstochowie. Spotkanie zostało jednak odwołane ze względu na zły stan toru, którego po awarii kanalizacji nie udało się odpowiednio przygotować. Działacze Włókniarza muszą teraz spieszyć się z pracami na torze w Częstochowie by przy awansie drużyny do play-off tor był przygotowany do jazdy na półfinały i mecze o medale. Z uwagi na fakt, że mamy końcówkę sezonu drużyny umówiły się, że odjadą zaległe spotkanie w Rybniku.

Podopieczni trenera Piotra Świderskiego na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej mają na koncie 16 punktów i zajmują 4. pozycję. W środę Włókniarz jedzie do Rybnika i raczej zgarnie 3 punkty. Ale w ostatniej kolejce pojedzie do Leszna na mecz z liderem Fogo Unią. Unia przegrała w niedzielę wyraźnie w Zielonej Górze 38:52, ale nawet porażka z Włókniarzem w ostatniej kolejce nie odbierze jej pierwszego miejsca przed play-off.

Ważne spotkanie dla układu tabeli odbędzie się też we wtorek w Grudziądzu. GKM podejmować będzie Motor Lublin, który ma tyle samo punktów co częstochowska drużyna. Kibice Włókniarza będą trzymać kciuki za GKM-em…. W ostatniej kolejce Motor podejmować będzie u siebie Falubaz Zielona Góra.

Awizowane składy:

Eltrox Włókniarz Częstochowa:

1. Leon Madsen

2. Paweł Przedpełski

3. Rune Holta

4. Jason Doyle

5. Fredrik Lindgren

6. Jakub Miśkowiak

7. Mateusz Świdnicki

PGG ROW Rybnik:

9. Kacper Woryna

10. Mateusz Szczepaniak

11. Siergiej Łogaczow

12. Vaclav Milik

13. Przemysław Giera

14. Kamil Nowacki

15. Mateusz Tudzież

Foto: Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here