fbpx
Strona głównaUncategorizedSiatkarki Galeria Jurajska Częstochowianka grały w dwudniowym turnieju z okazji 550-lecia Mielca

Siatkarki Galeria Jurajska Częstochowianka grały w dwudniowym turnieju z okazji 550-lecia Mielca

Kolejne mecze kontrolne rozegrały siatkarki Galeria Jurajska Częstochowianka. Niestety, ale częstochowianki przegrały w Mielcu podczas turnieju trzy mecze.

Galeria Jurajska Częstochowianka grała w sobotę i w niedzielę w turnieju na zaproszenie Stali Mielec. Cztery drużyny rywalizowały z okazji 550-lecia Mielca. Oprócz siatkarek Galeria Jurajska Częstochowianka grały też drużyny AZS Gliwice, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz gospodarze SPS Stal Mielec.

Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha rozpoczęły od porażki 2:3 z AZS-em Gliwice. Siatkarki Częstochowianki uległy w tie-breaku 14:16! W drugim swoim meczu turnieju Częstochowianka przegrała ze Stalą Mielec 1:3, mimo iż wygrała pierwszego seta. W trzecim i ostatnim meczu turnieju siatkarki Częstochowianki znowu po tie-breaku przegrały 2:3 tym razem z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki. Trzy porażki sprawiły, że drużyna z Częstochowy turniej z okazji 550-lecia Mielca zakończyła na 4. pozycji. Wygrała Stal Mielec, drugie miejsce zajął NOSiR, a trzecie AZS Gliwice.

Trzy rozegrane mecze towarzyskie podczas turnieju to kolejny materiał do analizy dla sztabu szkoleniowego Częstochowianki. Ważne jest jednak to, że drużyna walczyła i dwa spotkania przegrała nieznacznie po 2:3.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska