Nie udało się siatkarzom Eco Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa awansować do meczu finałowego i gry o złote medale Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce halowej. Częstochowianie po niezwykle emocjonującym i zaciętym spotkaniu przegrali z Jastrzębskim Węglem 2:3 i w niedzielę zagrają o brązowe medale. Już dziś należą im się brawa za sam awans do strefy medalowej.

Eco Team AZS zagra o brąz mistrzostw Polski juniorów. Hemarpol Norwid MP zakończył na 6. miejscu. 2

Juniorzy Eco Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa bardzo chcieli awansować do finału i powalczyć o mistrzowskie tytuły. Zabrakło niewiele. Częstochowianie przegrali z Jastrzębskim Węglem 2:3, w tym 13:15 w tie-breaku.

W niedzielę częstochowscy siatkarze zmierzą się z Treflem Gdańsk o 3. miejsce i brązowe medale.

Na 6. pozycji mistrzostwa Polski zakończyli siatkarze Hemarpol Norwid Częstochowa. W meczu o 6. miejsce Hemarpol Norwid przegrał z AKS V LO Rzeszów 1:3. Juniorom Norwida należą się brawa za postawę w turnieju i bardzo wysokie miejsce w Polsce.