Wygrana Eco-Team AZS Stoelzle w Jastrzębiu w 2 lidze

Siatkarze 2-ligowego Eco-Team AZS Stoelzle przyśpieszyli swój mecz z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla i już w środę walczyli w Jastrzębiu. Częstochowianie wygrali 3:1.

Mecz Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla planowany był na najbliższy weekend. Trenerzy obu zespołów Dariusz Luks i Wojciech Pudo zdecydowali się jednak przyśpieszyć rywalizację. Częstochowianie jechali po 3 punkty i cel zrealizowali.

Pierwszego seta goście wygrali 25:21, a drugiego na przewagi 27:25. W trzeciej partii zaskoczyli gospodarze, którzy zwyciężyli do 23. Zamiast zakończyć mecz w trzech setach częstochowscy zawodnicy musieli walczyć o zwycięstwo w czwartej odsłonie meczu. Wygrali łatwo 25:16 i cały mecz 3:1.

W 10 rozegranych meczach siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle wygrali 8 razy. Kolejny mecz częstochowianie mają zaplanowany 12 grudnia z Volley Miasteczko Śląskie.

Wygrana Eco-Team AZS Stoelzle w Jastrzębiu w 2 lidze 2

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – Eco Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (21:25, 25:27, 25:23, 16:25)