fbpx
Strona głównaPolecaneDzisiaj rusza akcja pod hasłem Kulinarna Częstochowa - Pobudzamy Częstochowską Gastronomię

Dzisiaj rusza akcja pod hasłem Kulinarna Częstochowa – Pobudzamy Częstochowską Gastronomię

Dzisiaj rusza akcja pod hasłem Kulinarna Częstochowa – Pobudzamy Częstochowską Gastronomię. Ma ona pomóc lokalnej gastronomii przetrwać okres zamknięcia.

Dzisiaj rusza akcja pod hasłem Kulinarna Częstochowa - Pobudzamy Częstochowską Gastronomię 1


Przed dwa tygodnie organizatorzy akcji będą intensywnie namawiać mieszkańców miasta i okolic do zamawiania dań na wynos i wsparcia w ten sposób zagrożonej branży, a także prezentować wszystko to, co w częstochowskiej gastronomii najlepsze.
Zamierzają także na bieżąco informować o promocjach i specjalnych zestawach w restauracjach, aby wiadomość o nich dotarła do jak największego grona odbiorców.

Kulinarna scena w naszym mieście jest w bardzo ciężkim okresie – piszą na Facebooku pomysłodawcy “Kulinarnej Częstochowy”. – Jednak nie ma się co podłamywać, trzeba skutecznie działać! Ruszamy z mocnym projektem wsparcia naszej lokalnej gastronomii – “Pobudzamy Częstochowską Gastronomię” !


Na specjalnie uruchomionej dla tego wydarzenia stronie

https://www.facebook.com/KulinarnaCzestochowa


można się dowiedzieć, co słychać w branży, gdzie i co można zamówić w samym mieście i najbliższej okolicy, a także poczytać sporo ciekawych rzeczy na temat sztuki kulinarnej.
Na stronie pojawiać się będą różnego rodzaju akcje, także promocyjnej, które mają pomóc gastronomii wyjść z kryzysowej sytuacji. “Kulinarna Częstochowa” zapowiada również interesujące konkursy.


Akcja “Pobudzamy Częstochowską Gastronomię” ma potrwać do 9 grudnia. Osoby zaangażowane w pomoc dla lokali gastronomicznych zapowiadają jednak, że będą działać tak długo, jak to będzie konieczne.


Pomysłodawcy akcji zapraszają do polubienia strony i propagowania idei wśród znajomych.
Na stronie zamieszczą odnośniki do wszystkich restauracji, barów i kawiarni, które oferują dania na wynos i chcą o tym poinformować swoich klientów.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska