fbpx

„Dzień otwarty” w BodyTec20. Czyli ile może zmienić 20 minut tygodniowo?

W sobotę, 15 maja częstochowskie studio BodyTec20 organizuje „Dzień otwarty”. Z tej okazji warto skorzystać z darmowych treningów i przekonać się, ile można zdziałać w 20 minut!

Czy możliwe jest skompresowanie czterech godzin ćwiczeń na siłowni do 20 minut? Takie założenie stawia przed sobą trening EMS (Electrical Muscle Stimulation). Co się za tym kryje? Elektrostymulacja mięśni. Efektem jest spalanie tłuszczu, rzeźbienie mięśni i praca nad kondycją. A to wszystko za sprawą jednego, 20-minutowego treningu w tygodniu.

Taką ofertę proponuje studio BodyTec20. Ma ono filie w różnych miastach Polski. Do regularnych treningów zachęca także w Częstochowie. Nowoczesne studio zlokalizowane jest bowiem przy ul. Jagiellońskiej 1.

"Dzień otwarty" w BodyTec20. Czyli ile może zmienić 20 minut tygodniowo? 2

– Jak udowodnili twórcy systemu EMS, brak czasu nie musi oznaczać braku dobrej formy. Unikalny trening łączący naturalny wysiłek z elektrostymulacją mięśni potrafi czynić cuda! Skąd pomysł na tak zaskakujące połączenie? Prosto z fizjoterapii, gdzie elektrostymulację stosowano do rehabilitacji uszkodzonych mięśni. Dzięki świetnym rezultatom metodą zainteresował się także świat sportu i w ten sposób zrodził się trening inny niż wszystkie – wyjaśnia Anna Drożdżowska, manager Studia BodyTec20 Jagiellońska.

Czego można spodziewać się po każdym treningu? – Pobudzenia aż 450 mięśni z ośmiu grup mięśniowych na raz, w tym aktywacji mięśni głębokich, które ciężko jest pobudzić podczas innych typów treningu oraz spalenia około 1200 kalorii. Dzięki EMS patrząc w lustro szybko zauważymy widoczną redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę rzeźby ciała. Co więcej: trening ten znacząco zwiększa wydajność organizmu. Wpływa też pozytywnie na ewentualne problemy z kręgosłupem, których wielu z nas dorobiło się przez siedzący tryb życia. Pomaga również wrócić do formy w przypadku przebytych kontuzji – dodaje Drożdżowska.

Tego, jak działa to w praktyce można dowiedzieć się podczas „Dnia otwartego”, na który częstochowskie studio BodyTec20 zaprasza już w najbliższą sobotę, 15 maja.

– To świetna okazja do tego, by sprawdzić jak można zmęczyć nasze ciało i mięśnie w 20 minut! – zapewnia manager studia.

Na chętnych czekają darmowe treningi. Zgłosić może się każdy, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy telefoniczne. Zgłaszać można się pod numerem 535 106 026. W sobotę studio czynne jest od godz. 8 do 16 (z kolei od poniedziałku do piątku – od godz. 6 do 22).

– Nasze treningi odbywają się pod pełnym rygorem sanitarnym. Stale mierzymy temperaturę pracownikom i gościom. Dezynfekujemy klamki, pomieszczenia socjalne, stanowiska pracy. Nasi trenerzy zaopatrzeni są w maseczkę ochronną oraz rękawiczki – zapewnia Anna Drożdżowska.

Dla tych, którzy nie załapią się na najbliższy termin, częstochowskie studio przygotowało kolejny „Dzień otwarty”. Odbędzie się on 22 maja, a zapisywać można się już teraz. Więcej informacji na stronie bodytec20.pl.

ZS